Prečo sa stať partnerom

Okamžitý ŠTART

Poradíme Vám, ako začať úspešne podnikať, čo potrebujete zariadiť, vybaviť, na čo by ste mali myslieť a na čo rozhodne nesmiete zabudnúť. To všetko, aby ste boli uspešní.

KNOW-HOW

Vaše podnikanie sme premysleli do detailov. Už si nemusíte lámať hlavu nad tým, kde budete objednávať tovar, aký olej a fritézy sú najvhodnejšie, ako vyškoliť zamestnancov. Aj keď je všetko do detailov premyslené, ešte stále je tu obrovský priestor pre vaše nápady a kreativitu.

NÁVRATNOSŤ investície do 2 - 3 rokov

Rýchlosť návratu investície závisí od viacerých faktorov: výberu správneho miesta, veľkosti prevádzky, nákladov na zamestnancov, od nájomného... Na základe finančnej analýzy renomovanej  poradenskej spoločnosti Franchising Lošťák.cz je návratnosť vstupnej investície do konceptu Mr. KEBAB:  2 – 3 roky.

FILOZOFIA prevádzky

Finálna úprava jedál sa vykonáva priamo pred očami zákazníkov. Dôraz je kladený na 3 základné vnemy - zrak, čuch, chuť, taktiež na modernú technológiu a zdravý spôsob prípravy jedál s použitím kvalitných čerstvých surovín.

ŠKOLIACI PROGRAM

Všetko čo budete potrebovať vás naučíme krok za krokom. Naučíme vás ako vybrať vhodnú lokalitu, ako dojednať nájomné zmluvy, poskytneme podporu v marketingu a pri bežnej prevádzke. Každý prejde dôsledným školením. Odovzdáme vám naše dlhoročné skúsenosti s podnikaním v gastronómii. Najdôležitejšia bude vaša chuť učiť sa a prijímať overené rady od skúsených kolegov.

NONSTOP PORADENSTVO

Zo skúsenosti vieme, že najviac otázok a nepredvídateľných situácií nastane až v praxi. Naši pracovníci sú preto pripravení okamžite nonstop poradiť a pomôcť. Niekedy postačí dobrá rada po telefóne.

ZNAČKA Mr. KEBAB

V Európskej únii je Mr. KEBAB chránená obchodná značka, ktorá vám poskytne prepracovaný marketingový systém a zázemie.

 

...aby ste mohli podnikať S CHUŤOU

9 výhod franchise programu Mr. KEBAB

KVALITNÁ ZNAČKA - neustále sa upevňujúca na trhu
Systém NEUSTÁLEJ PODPORY franchisantov zo strany franchisora
NONSTOP PORADENSTVO - dobré rady po telefóne, prípadne osobne
Prepracovaný medzinárodný FRANCHISOVÝ KONCEPT
Finálna ÚPRAVA JEDÁL sa vykonáva priamo pred očami klientov
Príjemná RÝCHLA NÁVRATNOSŤ vložených prostriedkov do 2 - 3 rokov
Dôraz je kladený na kvalitné, čerstvé a CHUTNÉ SUROVINY
FLEXIBILNÉ nároky na FINANCIE v závislosti od veľkosti, lokality a úprav
Prístup k prepracovanému MARKETINGOVÉMU KONCEPTU