Požiadavky na priestor

Ak už máte vytipovanú lokalitu a dôjde k prenájmu plochy pre fast food Mr. KEBAB, musíte z vlastnej iniciatívy a z vlastných finančných zdrojov (príp. bankových, leasingových) zrealizovať interiérovú úpravu priestorov a zakúpenie technologického zariadenia.

Interiérové rozmiestnenie  a vzhľad závisí od priestorových možností, ale musí sa čo najvernejšie zhodovať s ostatnými prevádzkami a dodržať naše nariadenia. Vizualizáciu pripravíme ju za Vás. Na jej základe si dáte vyhotoviť celkový projekt interiéru, ktorý ale podlieha nášmu schváleniu.

Náhľad na vašu novú prevádzku vám poskytne reálny obraz o priestore, jeho usporiadaní a fungovaní. Úpravy na papieri sú finančne menej náročnejšie ako zmeny a úpravy počas samotnej realizácie. Vizualizáciu okrem iného využijete aj pri rokovaní s úradmi štátnej správy a samosprávy.

Budovanie franchisovej siete šíri jednu silnú značku po celom svete. Kdekoľvek na svete zákazníci navštívia naše prevádzky, musia ihneď zistiť, že sú vo fast foode Mr. KEBAB. Na základe značky, interiéru a v prvom rade kvalitných služieb a kvalitných produktov.

9 výhod franchise programu Mr. KEBAB

KVALITNÁ ZNAČKA - neustále sa upevňujúca na trhu
Systém NEUSTÁLEJ PODPORY franchisantov zo strany franchisora
NONSTOP PORADENSTVO - dobré rady po telefóne, prípadne osobne
Prepracovaný medzinárodný FRANCHISOVÝ KONCEPT
Finálna ÚPRAVA JEDÁL sa vykonáva priamo pred očami klientov
Príjemná RÝCHLA NÁVRATNOSŤ vložených prostriedkov do 2 - 3 rokov
Dôraz je kladený na kvalitné, čerstvé a CHUTNÉ SUROVINY
FLEXIBILNÉ nároky na FINANCIE v závislosti od veľkosti, lokality a úprav
Prístup k prepracovanému MARKETINGOVÉMU KONCEPTU