O nás

Mr. KEBAB

V dnešnom uponáhľanom svete každý z nás neraz stojí pred otázkou ako a kde sa čo najrýchlejšie najesť. Kulinárske špeciality v reštaurácii sú síce lákavou ponukou, ale niekedy finančne i časovo náročnou.
Mr. KEBAB bol vymyslený presne pre tieto situácie a prináša na trh fast foodov novú kvalitu rýchleho občerstvenia. Kebab je produkt, s ktorým ste sa už určite stretli, ale ešte nikdy nebol tak dobrý, tak šťavnatý a hlavne tak chutný, ako v medzinárodnej sieti Mr. KEBAB
Kurací kebab pečený na zvislom ražni podávame vždy s čerstvou zeleninou, jogurtovo - cesnakovou omáčkou, čili alebo olivami, v rôznych druhoch pečiva alebo len tak – čisté mäso so zeleninou.

Základný kebabový sortiment je doplnený špecialitami z kuracieho mäsa, syrovými pochúťkami alebo zemiakovými chuťovkami, nealko nápojmi, 100% ovocnými šťavami, kvalitnou illy kávou, prípadne čajom. 


Náš príbeh

"Kebab som si obľúbil na mojich zahraničných cestách najmä pre jeho dostupnosť a rýchlu prípravu. Tam niekde vznikol nápad postaviť vlastnú sieť fast foodov
Mr. KEBAB.
Od začiatku bolo jasné, že základom budúceho úspechu je stabilne kvalitný produkt, kvalitné meno, logo a firemné farby. Preto vývoju týchto prvkov budúceho image bol venovaný veľký časový priestor a len samotné výsledné logo bolo podrobené štvormesačnému verejnému prieskumu rôznych vekových skupín, budúcich konzumentov, ale aj marketingových odborníkov významných svetových firiem pôsobiacich na Slovensku.
Design prvej firemnej predajne bol navrhnutý uznávaným architektonickým štúdiom tak, aby bol ľahko aplikovateľný pre ďalšie prevádzky interiérového ale aj exteriérového charakteru.

V roku 2005 som svoje myšlienky zhmotnil do prvej prevádzky v centre Košíc. V júni 2006 sme otvorili ďalšiu prevádzku v obchodnom centre  GALÉRIA v Košiciach.

Prvý exteriérový stánok Mr. KEBAB sme postavili v rokoch 2007 - 2008 v Szombathely v Maďarsku.
V októbri 2008 sme predstavili náš franchisový koncept Mr. KEBAB na medzinárodnej franchísovej výstave v Budapešti, kde sa stretol s veľkým záujmom aj vďaka neprehliadnuteľnej prezentácii - dokonalej napodobenine predajného stánku Mr. KEBAB postavenéhpo priamo na výstavnej ploche spojenej s bezplatnou ochutnávkou produktov.

V novembri 2009 sa rozšírilo OC GALÉRIA v Košiciach o druhú etapu a my spolu s ňou. V súčasnosti nás nájdete na 3. poschodí, v časti Food court.

Nabití skúsenosťami a elánom sme v júni 2010 otvorili novú prevádzku v najväčšom obchodnom centre v Košiciach – ATRIUM OPTIMA.

Nasledujúce roky (2011 – 2014) sme venovali vývoju a príprave prvej medzinárodnej franchisovej koncepcii s kebabom zo Slovenska.”

Ing. Ľubor Lelovits, zakladateľ a autor franchisového konceptu

Mr. KEBAB s.r.o.

 

Ciele a plány

Pred nami je vízia silnej franchisovej siete  Mr. KEBAB.

Naše produkty chceme dostať do povedomia širokej spotrebiteľskej verejnosti a zabezpečiť značke Mr. KEBAB stabilné miesto na medzinárodnom fast foodovom trhu.

Jeho súčasťou sa môžete stať aj vy.

 

CHCEM VEDIEŤ VIAC o franchisingu

 

 

 

9 výhod franchise programu Mr. KEBAB

KVALITNÁ ZNAČKA - neustále sa upevňujúca na trhu
Systém NEUSTÁLEJ PODPORY franchisantov zo strany franchisora
NONSTOP PORADENSTVO - dobré rady po telefóne, prípadne osobne
Prepracovaný medzinárodný FRANCHISOVÝ KONCEPT
Finálna ÚPRAVA JEDÁL sa vykonáva priamo pred očami klientov
Príjemná RÝCHLA NÁVRATNOSŤ vložených prostriedkov do 2 - 3 rokov
Dôraz je kladený na kvalitné, čerstvé a CHUTNÉ SUROVINY
FLEXIBILNÉ nároky na FINANCIE v závislosti od veľkosti, lokality a úprav
Prístup k prepracovanému MARKETINGOVÉMU KONCEPTU