NAPÍSALI O NÁS: úspech na kľúč

Myšlienka vlastnej kebabovej siete fast foodov sa rodila v hlave majiteľa Mr. KEBAB Ľubora Lelovitsa na jeho zahraničných cestách. Dnes vedie úspešnú medzinárodnú sieť rýchleho občerstvenia a svoje know-how ponúka viac vo svete ako doma. Pánom kebabu sa môžete stať aj vy. 

Od začiatku rátal s tým, že draho získané skúsenosti si nenechá len pre seba. Po rokoch intenzívnej práce uzrela svetlo sveta nová franchisingová koncepcia „Made in Slovakia“. „Keď som zistil koľko stojí spísanie konceptu na kľúč, rozhodol som sa do toho pustiť na vlastnú päsť. To som ešte netušil, že ušetrené peniaze sa premietnu do množstva prebdených nocí a nespočetných hodín nad budúcim „striebrom“ našej firmy. Napokon som sa aj tak musel vrátiť k profesionálom. Dnes už viem, že nie všetky na prvý pohľad finančne výhodné rozhodnutia musia byť aj lacné. Investícia do licencie Mr. KEBAB je možno náročná, ale kupujete si už vydláždenú a vyzametanú cestu, po ktorej stačí kráčať a dodržiavať pravidlá,“ prezradil Ľubor Lelovits konateľ spoločnosti Mr. KEBAB. Do hrubého šanónu ukryl podrobný návod na prevádzku, prípravu, nákup surovín, receptúry, marketing a vlastné ingrediencie, ktoré z vášho podnikania od začiatku vytvoria úspešný biznis.

„Všetci franchisanti prejdú školením, ale najviac otázok vyvstane až v samotnej prevádzke. Náš tím je ochotný riešiť nečakané situácie okamžite. Často postačí aj dobrá rada cez telefón.“


 

9 výhod franchise programu Mr. KEBAB

KVALITNÁ ZNAČKA - neustále sa upevňujúca na trhu
Systém NEUSTÁLEJ PODPORY franchisantov zo strany franchisora
NONSTOP PORADENSTVO - dobré rady po telefóne, prípadne osobne
Prepracovaný medzinárodný FRANCHISOVÝ KONCEPT
Finálna ÚPRAVA JEDÁL sa vykonáva priamo pred očami klientov
Príjemná RÝCHLA NÁVRATNOSŤ vložených prostriedkov do 2 - 3 rokov
Dôraz je kladený na kvalitné, čerstvé a CHUTNÉ SUROVINY
FLEXIBILNÉ nároky na FINANCIE v závislosti od veľkosti, lokality a úprav
Prístup k prepracovanému MARKETINGOVÉMU KONCEPTU