NAPÍSALI O NÁS: Mr. KEBAB vyhral 3. miesto v súťaži franchisa roku.

Praha, 1. 6. 2017 - Súťaž Českej asociácie franchisingu (ČAF) pozná svojich víťazov. Držiteľom titulu KB Franchisor roka v tohtoročnom 2. ročníku súťaže Franchisa roka sa stal pôvodom španielsky koncept výživových poradní NATURHOUSE, ktorý do Česka a Slovenska priviedol Ján Gonda. Ocenenie Broker Consulting Skokan roka získala takisto franchisová sieť NATURHOUSE. Cenu ČAF za podporu a rozvoj franchisingu, ktorú udeľuje Správna rada ČAF, získal projekt Master konferencie.

O titul KB Franchisor roka sa tento rok stretlo osem franchisových značiek, ktoré z devätnástich prihlásených postúpili do druhého finálového kola.

Víťazom druhého ročníka v kategórii KB Franchisor roka sa tak stala po absolvovaní osobnéj obhajoby pred porotcami súťaže sieť dietických poradní NATURHOUSE s koreňmi v Španielsku. V súčasnej chvíli mieri na českom trhu ku 100. pobočke po 8 rokoch pôsobenia, na slovensku sa potom tento rok chystá otvoriť 30. pobočku. Pridaná hodnota konceptu tkvie v osobnom dietickom poradenstve zadarmo, dlhodobej práci s klientom a vytváranie osobných vzťahov.

"Ocenenie v kategórii Franchisor roka sme skutočne nečakali a veľmi nás teší. Je to rozhodnutie nezávislej poroty. Verím, že to je výsledok niekoľkých faktorov. Ako dlhodobé kvality, pre čo robíme maximum. Ďakujeme veľmi za dôveru, veľmi nás to teší. Ďakujeme tiež Českej asociácii franchisingu za usporiadanie súťaže Franchisa roka, je to pre nás pocta, "uviedol Jan Gonda, master franchisista siete dietických centier NATURHOUSE.

Na druhom mieste sa umiestnila česká franchisová pobočka celosvetovej realitnej siete CENTURY 21. Svoje prvenstvo na extrémne konkurenčnom realitnom trhu stavia na prvotriednych službách a kvalitnom poradenstve. Jej makléri pomáhajú klientom s predajom, kúpou či prenájmom nehnuteľností.

Tretie miesto zaujal slovenský gastronomický reťazec pôsobiaci na trhu 10 rokov, Mr. KEBAB, ktorý momentálne úspešne expanduje do Česka.

Víťazi získali nielen titul, ale okrem iného aj ročné členstvo v Českej asociácii franchisingu zadarmo. Porotcovia pri hodnotení a osobných rozhovoroch posudzovali nielen hospodárske výsledky uvedených sietí, ale tiež najmä ich príbeh. Cena je udeľovaná pod patronátom Komerční banky.

"Sme radi, že vo finále súťaže Franchisa roka, ktorá si kladie za cieľ zviditeľnenie franchisingu a predstavenie kvalitných franchisových konceptov, sa o titul stretli nielen silné, na českom trhu už poznáme koncepty, ale aj nové či menej známe. Dokazuje to, že franchising už nie je úplne neznámy pojem, podnikatelia objavujú nové možnosti a z franchisingu sa stáva veľký boom, "hovorí Klára Opletalová, tajomníčka Českej asociácie franchisingu.

 

Zdroj: Hospodářske Noviny
Celý článok tu: http://byznys.ihned.cz/c1-65750800-naturhouse-je-fransizou-roku-druhe-a-treti-misto-souteze-obsadili-century-21-a-mr-kebab

Zdroj: Prekon.cz
Celý článok tu: http://www.prekon.cz/1496308656/franchisa-roku-zna-sve-viteze-kb-franchisorem-roku

Zdroj: eAkcie.cz
Celý článok tu: http://www.eakcie.cz/komentar/naturhouse-je-fransizou-roku-druhe-a-treti-misto-souteze-obsadil-century-a-mr-kebab/

Zdroj: Biztweet.cz
Celý článok tu: http://biztweet.cz/article/2575

Zdroj: Blesk.cz
Celý článok tu: http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-live-ekonomika/472620/vitezem-souteze-franchisa-roku-jsou-vyzivove-poradny-naturhouse.html

Zdroj: iProsperita.cz
Celý článok tu: http://www.iprosperita.cz/lobby-info/8137-franchisa-roku-zna-viteze

9 výhod franchise programu Mr. KEBAB

KVALITNÁ ZNAČKA - neustále sa upevňujúca na trhu
Systém NEUSTÁLEJ PODPORY franchisantov zo strany franchisora
NONSTOP PORADENSTVO - dobré rady po telefóne, prípadne osobne
Prepracovaný medzinárodný FRANCHISOVÝ KONCEPT
Finálna ÚPRAVA JEDÁL sa vykonáva priamo pred očami klientov
Príjemná RÝCHLA NÁVRATNOSŤ vložených prostriedkov do 2 - 3 rokov
Dôraz je kladený na kvalitné, čerstvé a CHUTNÉ SUROVINY
FLEXIBILNÉ nároky na FINANCIE v závislosti od veľkosti, lokality a úprav
Prístup k prepracovanému MARKETINGOVÉMU KONCEPTU