Mr. KEBAB sa stal riadnym členom ČAF

Na pravidelnej  schôdzi správnej rady Českej asociácie franchisingu, ktorá sa konala 20. Mája 2015 bol prijatý nový riadny člen, franchisový gastronomický koncept Mr. KEBAB.

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesijná organizácia združujúca na národnej  úrovni poskytovateľov franchisingu – franchisorov a odborníkov z oblasti práva a poradenstva zameriavajúcich sa na problematiku franchisingu. Je zameraná na podporu rozvoja stávajúcich franchisových systémov a vytváranie priaznivejších podmienok pre rozvoj tohto spôsobu podnikania.

ČAF vznikla v roku 1993 a ich členmi sú veľké a známe medzinárodné značky, ale aj menšie tuzemské franchisové systémy. Je členom Európskej franchisovej federácie, ktorú spoločne v roku 1972 založili vyspelé európske franchisové zväzy a asociácie mimo iných z Francúzka, Veľkej Británie a Nemecka.
Každú krajinu môže reprezentovať iba jedna takáto národná organizácia, čo znamená, že v rámci konkurenčného prostredia nemôže v ČR existovať podobná organizácia.

Vďaka tomu je  značka Mr. KEBAB o krok bližšie stať sa v najbližších 10 rokoch uznávanou a medzinárodne rozšírenou sieťou fast foodov s kvalitným produktom, špecifickým imidžom a príjemnou obsluhou. Preto neváhajte a staňte sa franchisovými partnermi Mr. KEBAB.  a profitujte.

Viac o Franchise Mr. KEBAB sa dozviete tu: http://www.mrkebab.eu/franchise-mr-kebab

 

9 výhod franchise programu Mr. KEBAB

KVALITNÁ ZNAČKA - neustále sa upevňujúca na trhu
Systém NEUSTÁLEJ PODPORY franchisantov zo strany franchisora
NONSTOP PORADENSTVO - dobré rady po telefóne, prípadne osobne
Prepracovaný medzinárodný FRANCHISOVÝ KONCEPT
Finálna ÚPRAVA JEDÁL sa vykonáva priamo pred očami klientov
Príjemná RÝCHLA NÁVRATNOSŤ vložených prostriedkov do 2 - 3 rokov
Dôraz je kladený na kvalitné, čerstvé a CHUTNÉ SUROVINY
FLEXIBILNÉ nároky na FINANCIE v závislosti od veľkosti, lokality a úprav
Prístup k prepracovanému MARKETINGOVÉMU KONCEPTU